
Вертикальний відпарювач з дезінфекцією на 1800 Вт RAF R 3037 Парогенератор для одягу
2 562 ₴
- В наявності
- Код: 012925
+380 (63) 450-15-31
С 10:00-16:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Відпарювач для одягу вертикальний RAF R.3037 - це сучасний пристрій, що дає змогу прасувати одяг і домашній текстиль, не витрачаючи багато зусиль. Також він швидко й ефективно дасть змогу обробити гарячою парою одяг, очищаючи та дезінфікуючи його.
Має як горизонтальне, так і вертикальне відпарювання. Відпарювачем неможливо пошкодити навіть найтоншу і примхливу тканину - ні синтетичну, ні натуральну.

Особливості:
- Вплив пари на тканину є більш щадним порівняно з традиційним прасуванням, адже тут немає тиску на тканину розпеченою поверхнею, а отже, речі служитимуть вам довше;
- Можна приводити до ладу одяг, не знімаючи його з вішалки, немає необхідності діставати і розкладати прасувальну дошку;
- На відміну від праски, відпарювачем не можна зіпсувати річ, залишити припалену пляму, зробити непотрібний залом або ж деформувати структуру тканини;
- Не завдаючи шкоди декоративним деталям, можна відпарювати одяг із рюшами, стразами, наліпками, вишивкою, бісером, стеклярусом тощо.

Характеристики:
- Виробник: RAF
- Конструкція: підлоговий
- Об'єм бака для води, л: 1.3
- Потужність, Вт: 1800
- Час безперервної роботи: 75 хв.
- Температура пари на виході, °C: 95+5
- Кількість режимів роботи: 9
- Живлення: 220-240 В
- Розмір упаковки: 41 х 34 х 33 см.
Комплектація:
- Відпарювач для одягу вертикальний RAF R.3037;
- Тримач для одягу;
- Фіксатори планки із затискачами;
- Телескопічна трубка;
- Контейнер для води;
- Інструкція;
- Заводське пакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи без доливання води | 75 хв |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.3 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність пари | 32 г/хв |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 1.6 м |
| Затискач для брюк | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Температура пара | 95 град. |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴








