
Компактний обтічний корпус, надяскраве, чітке зображення, широкий діапазон збільшень, стилів і розмірів підійдуть для всіх можливих завдань — від поїздки завглибшки, що затягнулася, до короткого візиту в концертний зал. Першокласна оптика з повним покриттям забезпечує чудову роздільну здатність і чіткість.
Корпус бінокля виготовлений з ударостійкого пластику, захищеного від проникнення вологи. Є міцний шнур для підвішування його на шию. Бінокль легко складається й ховається в чохол.
Характеристики:
- Кратність: 60х;
- Система призм: Porro;
- Колір: чорний;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Матеріал лінз: оптичне скло;
- Діаметр об'єктива: 60 мм;
- Міжпрозора відстань: 57-72 мм;
- Діапазон діоптрійного настроювання: -4...+6 dpt;
- Вага: 1020 г;
- Габаритні розміри: 220 х 210 х 85 мм.
- поле зору: 168м x 1000 м (ширина видимого поля x відстань до об'єкта).
Комплектація:
- Бінокль;
- Шнурок;
- Серветка;
- Кришки об'єктивів і окулярів;
- Чехол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал лінз | оптичне скло |
| Система призм | Porro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183 ₴





