
Мангал розбірний на 6 шампурів - F16 - подарунковий
1 482 ₴
- В наличии
- Код: SP00200
+380 (63) 450-15-31
С 10:00-16:00Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Можливість розробити свій власний дизайн, придумати надпис та прикрасити це картинками або логотипом.
Вирізаємо з товстостінного металу 3 мм, з таким матеріалом він прослужить вам довгі роки!
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 482 ₴









