
Мангал на 10 шт розбірний - Мангал Гаспаряна - подарунковий
1 842 ₴
- В наличии
- Код: SP00202
+380 (63) 450-15-31
С 10:00-16:00Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Кожен замовник може розробити власний дизайн виробу, придумати написи або прикрасити його різними зображеннями.
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
За допомогою сучасного плазморіза наші майстри створюють будь-які вироби з металу.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 842 ₴







