
Мангал на 8 шт розбірний OPEL VIVARO з індивідуальним надписом - подарунковий
1 656 ₴
- В наличии
- Код: SP00201
+380 (63) 450-15-31
С 10:00-16:00Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Кожен замовник може розробити власний дизайн виробу, придумати написи або прикрасити його різними зображеннями.
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
За допомогою сучасного плазморіза наші майстри створюють будь-які вироби з металу.
Вартість створення складних зображень розраховується індивідуально.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
Купуючи подібний виріб наш клієнт отримує:
· Високоякісний товар з нескінченним терміном використання.
· Уважний підхід до створення кожного виробу.
· Розробка індивідуального дизайну мангала.
· Відображення на стінках будь-яких написів, символів.
· Конструкція вирізається з міцного товстостінного металу.
· Зберігає зовнішній вигляд і не деформується.
· Повністю розбірний, займає мінімум місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 656 ₴







